• Tydzień profilaktyki szkolnej "Moje zdrowie w moich rękach"

• 15.11.2022 19:48
        • W dniach 24.10- 28.10 w naszej szkole pod hasłem "Moje zdrowie w moich rękach" odbył się tydzień profilaktyki, który przybliżył uczniom kilka ważnych kwestii związanych z wychowaniem oraz profilaktyką. Przez te kilka dni wspólnie prowadziliśmy działania związane z ważnymi dla nas tematami. W poniedziałek zajęliśmy się wulgaryzmami i agresją tworząc klasowe rymowanki.
        • We wtorek gościliśmy w naszej szkole Panią Zosię oraz Pana Grzegorza, którzy przybliżyli nam temat niepełnosprawności oraz akceptacji osób niepełnosprawnych. Środa zamieniła nasza małą sale gimnastyczna w szkolne kino. Filmy wyświetlone podczas seansu odniosły się do cyberprzemocy oraz hejtu. W czwartek każda klasa podczas wspólnej biesiady warzywno – owocowej promowała zdrowy styl życia. Aktywnie spędziliśmy również długie przerwy pod okiem uczennic z klasy 5 b, które poprowadziły dla nas zabawy ruchowe przy muzyce. Na koniec wspólnie podsumowaliśmy tydzień profilaktyki występami związanymi z tematyką poruszaną w ciągu tygodnia. Dziękujemy uczniom , wychowawcą, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie w naszą akcje. Poniżej krótki fotoreportaż naszych działań.