• Wycieczka klasy 5a

• 23.06.2021 10:48
          • 2 czerwca 2021 roku klasa VA była na wycieczce w Czarnolesie. Zwiedziliśmy Muzeum Jana Kochanowskiego. Zapoznaliśmy się z jego życiorysem, twórczością i przedmiotami jakie go otaczały w życiu codziennym. Następnie spacerowaliśmy po pięknym parku i odwiedziliśmy miejsce, gdzie rosła słynna lipa. W amfiteatrze uczniowie przedstawiali krótkie scenki. Pobyt zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i zabawami integracyjnymi.

• Wycieczka klas pierwszych

• 18.06.2021 10:06
          • 31 maja 2021 r. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, uczniowie klas pierwszych pojechali na wycieczkę do Mościsk na Farmę Iluzji. Piękna pogoda sprzyjała dobrej zabawie na świeżym powietrzu i korzystaniu z wielu atrakcji jakie oferuje ten park rozrywki. Była to pierwsza wycieczka szkolna tych klas, dzięki której uśmiech zawitał na twarzy każdego dziecka.

• „Nie pal przy mnie, proszę” – realizacja programu zdrowotnego

• 18.06.2021 09:41
          • Od wielu lat realizujemy zagadnienia zawarte w programie zdrowotnym „Nie pal przy mnie, proszę”, który dedykowany jest dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Podczas zajęć dzieci poznały wiewiórkę Wiki, która wprowadziła wszystkich w tematy o zdrowiu, jak o nie dbać i co to znaczy „być biernym palaczem”. Okazuje się, że nasi uczniowie, nawet ci najmłodsi mają rozległą wiedzę w tym zakresie.

• Program "Dobrze Jemy" z Fundacji  Szkoła Na Widelcu
          • Program "Dobrze Jemy" z Fundacji Szkoła Na Widelcu

• 23.06.2021 16:12
          • Odżywianie w dużym stopniu ma wpływ na stan zdrowia. Dlatego w trosce o prawidłowy rozwój naszych uczniów w  szkole realizowane były w klasach 0-3 zajęcia z edukacji zdrowotnej w ramach Programu Dobrze Jemy z Fundacji "Szkoła Na Widelcu". Zajęcia miały na celu przede wszystkim edukację w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia oraz wdrożenie do zachowań higienicznych i kształtowanie postaw prozdrowotnych.
          • „Dobrze jemy” w klasie I b

• 18.06.2021 09:41
          • W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Programu „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”. Uczniowie klasy I b również realizowali zagadnienia o tematyce związanej z edukacją żywieniowo-kulinarną. Podczas cyklu kolejnych zajęć dzieci zdobywały wiedzę potrzebną do zrozumienia zasad zdrowego żywienia i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Do realizacji programu włączyli się również rodzice, którzy wspólnie ze swoimi dziećmi przygotowali zdrowe śniadanie. Za pomoc serdecznie dziękujemy!