2025/2026
Wycieczka klas trzecich do Mandorii
- 23.06.2026 07:17
- 10 czerwca uczniowie klas trzecich uczestniczyli w wycieczce do Mandorii - Miasta Przygód w Rzgowie, największego w Polsce parku rozrywki pod dachem.
10 czerwca uczniowie klas trzecich uczestniczyli w wycieczce do Mandorii - Miasta Przygód w Rzgowie, największego w Polsce parku rozrywki pod dachem. Podczas pobytu mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, takich jak karuzele, rollercoastery, zjeżdżalnie oraz interaktywne strefy zabaw. Wyjazd dostarczył wszystkim uczestnikom wiele pozytywnych emocji, radości i niezapomnianych wrażeń. Była to również doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzania czasu w gronie koleżanek i kolegów. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wróciliśmy do domu z uśmiechami na twarzach i mnóstwem pięknych wspomnień.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły