• Dzień Kobiet w klasie IIA

• 23.03.2022 20:05
          • Dziesiątego marca  nasza klasa II a świętowała Dzień Kobiet .

Wybraliśmy się do pizzerii Pijola, aby zjeść pizzę…jednak najpierw musieliśmy ją sobie sami przygotować. Były  to kulinarne warsztaty pizzowe.

• Lekcja matematyki w klasie IIA

• 23.03.2022 19:41
          • Ósmego marca odwiedzili  nas uczniowie klasy IV a  i przeprowadzili dla nas pod kierunkiem pani B. Niemiec lekcję matematyki. Nie była to, jak się okazało zwyczajna lekcja. Rozwiązywaliśmy różne łamigłówki i zagadki matematyczne w grupach. Nie wszystko było proste, ale starsi koledzy chętnie nam pomagali. Bardzo dziękujemy i zapraszamy do nas na podobne ciekawe zajęcia.

• Zabawa ostatkowa w klasie II A

• 23.03.2022 19:19
          • W marcu w naszej klasie II a  dużo się działo…

1 marca , jak obyczaj każe,  pożegnaliśmy karnawał zabawą ostatkową. Rodzice przygotowali dla nas smakołyki, a my zadbaliśmy o  miłą zabawę. Śpiewaliśmy piosenki , tańczyliśmy solo, w parach i wszyscy razem. Wspólnie tańczyliśmy Chocolate i Macarenę.  Wesoło bawiliśmy się podczas zabaw integracyjnych.   Wspólne tańce i zabawy zawsze sprawiają nam wiele radości.

Ale teraz żegnaj karnawale!

• Dzień Kobiet w klasie 1"A"

• 21.03.2022 19:46
          •

Dnia 8 Marca, by pomysłowo świętować  ten dzień uczniowie klasy 1” A”  wyruszyli do Muzeum Koguta i Kazimierskich Tradycji Kulinarnych. Zdobyli patent Piekarza- Koguciarza i zwiedzili Kazimierz Dolny.

• Warsztaty profilaktyczne

• 17.03.2022 08:42
          • W dniach 10 – 11 marca br. w Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej odbyły się warsztaty profilaktyczne w ramach realizacji zadań z zakresu psychoprofilaktyki Szkolonego Programu Wychowawczo - Profilaktycznego. Warsztaty prowadzone były przez psychologów z rzeszowskiego Centrum Szkoleniowo – Terapeutycznego Self. Zajęcia warsztatowe odbyły się na dwóch grupach wiekowych: dla uczniów klas młodszych oraz starszych. Dzieci z klas 1- 3 podczas zajęć prowadzonych metodą dramy, nabywali umiejętności do nawiązywania pozytywnych kontaktów interpersonalnych z rówieśnikami.