• Dni Kultury Języka w naszej szkole

• 29.03.2022 17:44
          • W dniach 24 – 26 stycznia 2022r. w naszej szkole odbyły się Dni Kultury Języka w ramach realizacji zadań ze Szkolnego Programu Wychowawczo – Profilaktycznego.

Pierwszego dnia przeprowadzonej akcji obchodziliśmy tzw. dzień z pozytywną emotikonką. Wszyscy uczniowie, nauczycie oraz pracownicy szkoły eksponowali w widocznym miejscu wykonane przez siebie buźki wyrażające pozytywne uczucia.

• Mop Markuszów - Pomoc Uchodźcom Z Ukrainy

• 29.03.2022 17:14
          • Społeczność naszej szkoły włączyła się w inicjatywę ludzi dobrej woli jaką jest pomoc uchodźcom z Ukrainy na MOP Markuszów. We wtorek (22 marca br.) rodzice klas 0-3 zaopatrzyli, wolontariuszy z SU, Szkolnego Koła PCK oraz nauczycieli i pracowników szkoły, w produkty spożywcze, z których zrobiliśmy cztery kartony kanapek. Kolejną turę żywności przygotowaliśmy w czwartek (24 marca br.).
          • Pierwszy Dzień Wiosny w klasie IIA

• 29.03.2022 17:13
          • Pierwszy Dzień Wiosny czyli 21 marca to zawsze wesoły dzień w naszej szkole.
            Tym razem z inicjatywy SU przebiegał pod hasłem wspólnej zabawy i tańców w krainie postaci z bajek. Nasza klasa wylosowała bajkę pt. Psi Patrol i za jej bohaterów miała się przebrać. Trudne wyzwanie, ale jednak daliśmy radę. Spójrzcie, każdy sprostał zadaniu i wcielił się w postać z tej bajki.

Brawo za pomysły!

• Klasa IIA solidarna z Ukrainą

• 23.03.2022 20:20
          • W miesiącu marcu nasza klasa przyłączyła się do szkolnej akcji pomocy Ukrainie.

Solidaryzując się z Ukrainą  wykonaliśmy serca i kwiaty  w barwach narodowych: Polski biało – czerwonych i Ukrainy niebiesko- żółtych.

Wielu Rodziców w różny sposób  wspiera pomocą potrzebujących oraz przynosi potrzebne produkty, dlatego i my, dzieci podzieliłyśmy się tym co mamy. Dla dzieci ukraińskich wraz z naszą  panią  przekazaliśmy  maskotki, zabawki i kredki.

Z serca podzieliliśmy się tym co możemy.