• Andrzejki klasowe w II b

• 02.12.2021 18:15
          • Andrzejki klasowe w II b

Jak co roku uczniowie naszej szkoły pielęgnują tradycje i zwyczaje ludowe. Pod koniec listopada klasa II b organizowała swoje andrzejki. Tego dnia uczniowie integrowali się poprzez taniec, różnego rodzaju zabawy i wspólny poczęstunek. Ruch i dobra zabawa jest zawsze mile widziana wśród uczniów.

• Dzień Zdrowia

• 09.12.2021 12:41
          • Dnia 25 listopada  po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy  Dzień Zdrowia. Głównym celem przedsięwzięcia była promocja zdrowego stylu życia i wpływu żywienia na zdrowie człowieka. Dzieci udekorowały drzwi swoich sal lekcyjnych w klimacie warzywno-owocowym. Przygotowane w domu zdrowe przekąski zjedli przy wspólnym stole, a wszystkiemu towarzyszyła świetna zabawa.
          • Wycieczka klas trzecich do Warszawy.

• 08.01.2022 11:33

• W ramach ogólnopolskiego programu "Poznaj Polskę" klasy trzecie uczestniczyły w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Całkowity koszt wycieczki wyniósł 10 630 zł, a w ramach wsparcia finansowego otrzymanego przez MEiN uzyskaliśmy 8 504 zł.
            Z panem przewodnikiem zwiedzały Cmentarz Wojskowy na Powązkach, Muzeum Wojska Polskiego, Zamek Królewski i Centrum Nauki Kopernik. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz spacer ulicami Starego Miasta.
            Była to doskonała lekcja historii oraz miło spędzony czas w gronie koleżanek i kolegów.
          • Zbiórka darów na schronisko dla zwierząt

• 15.11.2021 13:34
          • Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Z tej okazji w naszej szkole, po raz kolejny została zorganizowana zbiórka karmy i innych potrzebnych produktów dla zwierząt z puławskiego schroniska.
            Dzieci oraz ich rodzice i tym razem nie zawiedli i dostarczyli potrzebne artykuły, które zostały przekazane na ręce pracowników schroniska.
            Organizatorki zbiorki nagrodziły zaangażowanych uczniów dyplomami i podziękowaniami, doceniając chęć niesienia pomocy potrzebującym i bezbronnym  zwierzakom.
            Jeszcze raz DZIĘKUJEMY:)

Beata Stolarczyk