• Dzień Rodziny w oddziale OA

• 12.06.2022 22:59
          • Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowały dzieci z oddziału  OA – to Dzień Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość w naszej zerówce obyła się 30 maja. W ich repertuarze znalazły się wiersze i  piosenki, a dopełnieniem uroczystości były wesołe i energiczne tańce. Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu podziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.

• Dzień Rodziny w oddziale OB

• 12.06.2022 22:57
          • Są takie dni w kalendarzu oddziału zerowego, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
            „Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji na koniec maja dzieci  z grupy OB  wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane lampiony i kompozycje w ramkach.

W ramach tygodniowego tematu pt. „ Moja rodzina” młodzi artyści rysowali swoją Rodzinę. Przepiękne obrazki można było podziwiać po przedstawieniu, a dodatkową atrakcją była zagadka: „ Czyja to rodzina?”, po odgadnięciu kolorowe prace zostały zabrane do domów i na pewno znalazły tam honorowe miejsce.
            Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.

• Koncert profilaktyczny

• 09.06.2022 17:58
          • Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, 8 czerwca br., w naszej szkole odbył się koncert profilaktyczny dla uczniów klas 5-8. Jest to bardzo lubiana przez uczniów forma podejmowanych przez szkołę oddziaływań wychowawczo – prewencyjnych realizowanych w ramach zadań ze Szkolnego Programu Wychowawczo – Profilaktycznego.

• Dzień Dziecka w klasach I-III

• 04.06.2022 18:34
          • Pierwszy czerwca to jeden ze szczególnych dni w roku dla dzieci na całym świecie.  Dzień Dziecka uczniowie klas młodszych spędzili na wspólnych zabawach prowadzonych przez Szkołę Tańca Wasilewski - Felska. Było mnóstwo muzyki, tańca, konkurencji sportowych, radości i śmiechu.  Każde dziecko otrzymało drobny upominek od Szkoły Tańca. Mamy nadzieję, że za rok będzie równie wesoło…