• Pierwsza pomoc w klasie IA

• 01.12.2022 16:21
          • Dnia 9 listopada pielęgniarka szkolna przeprowadziła z uczniami klasy IA  szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.  Spotkanie uczniów z panią pielęgniarką obejmowało zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.
            Poprzez ciekawe formy  i metody pracy wszyscy mogli nauczyć się udzielania i wzywania pomocy.

• Pierwszoklasiści czytelnikami biblioteki

• 25.11.2022 08:57
          • 8 listopada 2022r. uczniowie klas pierwszych przybyli z pierwszą wizytą do biblioteki szkolnej i zostali przyjęci do grona czytelników. W trakcie spotkania czekało na nich wiele atrakcji i zagadek czytelniczych. Dzieci wykazały się dużą wiedzą ze świata książki, wszystkie przygotowane zadania zostały przez nie wykonane na szóstkę, a tym samym w pełni zasłużyły na tytuł Czytelnika. Uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie dbania o książki i częstego odwiedzania biblioteki szkolnej.
          • Udział uczniów z zbiórce darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Puławach

• 25.11.2022 08:45
          • Jak co roku w październiku biblioteka szkolna zorganizowała zbiórkę darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Puławach, połączoną z promocją książek o tematyce związanej z zwierzętami.
            Uczniowie, którzy przyłączyli się do akcji otrzymali podziękowania w formie dyplomu i ogromne brawa na forum klasy. Dzięki ich darom wiele zwierząt miało ciepłe posłanie i pełny brzuszek. Serdecznie dziękujemy!
            Organizatorzy zbiórki: Agnieszka Nowocień, Edyta Łopata
          • Obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości w naszej szkole

• 12.11.2022 15:01
          • Ojczyzna nasza zawsze miała wiernych synów, którzy miłość do niej cenili bardziej niż swoje życie. Wolność narodu polskiego przez wieki była okupiona śmiercią ogromnej ilości ludzkich istnień – najpierw w heroicznej walce z zaborcami, później z okupantami niemieckimi oraz radzieckimi.
          • Tydzień profilaktyki szkolnej "Moje zdrowie w moich rękach"

• 15.11.2022 19:48
          • W dniach 24.10- 28.10 w naszej szkole pod hasłem "Moje zdrowie w moich rękach" odbył się tydzień profilaktyki, który przybliżył uczniom kilka ważnych kwestii związanych z wychowaniem oraz profilaktyką. Przez te kilka dni wspólnie prowadziliśmy działania związane z ważnymi dla nas tematami. W poniedziałek zajęliśmy się wulgaryzmami i agresją tworząc klasowe rymowanki.